Eksperci  I  Audytorzy  Konsultanci

Wsparcie prawne w B2B

Kancelaria Adwokacka

Marketing wizualny dla b2B

Label Group

Szkolenia i doradztwo biznesowe

Label Group

Uruchamianie i Optymalizacja projektów

Label Group

modele współpacy

USŁUGI LOTUS GROUP:

Kontakt

Kontrole towarów

nadzory nad wykonaniem usług i realizacją projektów

Audyty, inwentaryzacje

Zarządzanie likwidacją szkód

Budowanie działów likwidacji szkód

Likwidacja  techniczna  szkód.

Wyceny i inwentaryzacji strat

Noty prawne

O nas

USŁUGI DODATKOWE:

Budując przez lata doświadczenie rynkowe wiemy, że klienci najszybciej działają w sytuacji kryzysowej (reklamacje, szkody). Świadome firmy natomiast zabezpieczają się z wyprzedzeniem minimalizując ryzyko prowadzenia działalności (zlecając audyty i kontrole) lub też chcąc dobrze i profesjonalnie realizować serwis posprzedażowy (np. w postaci likwidacji szkód) poszukując do tego profesjonalnego zespołu eksperckiego.  Każda firma naszym zdaniem potrzebuje potencjału, rozwiązań, struktur terenowych do dalszego rozwoju. W każdym modelu usług mamy opracowane skuteczne rozwiązania.

 

Zapraszamy też do zadania nam pytań drogą mailową lub przez formularz. Każde zapytanie będzie przez nas przeanalizowane a zwrotnie przedstawimy możliwości działań.

 

10 minutowa konsultacja

Naszą bezpłatną konsultację oferujemy firmom poszukującym rozwiązań problemów lub szukającymi do współpracy B2B firmy o silnych kompetencjach eksperckich.

 

Zapytanie

Praca w firmie klienta. Projekty i doradztwo techniczne

Pracujemy też bezpośrednio z zespołem bezpośrednio w firmie klienta. Wspólnie opracowujemy założenia działań operacyjnych a następnie od strony wykonawczej doradzamy i nadzorujemy realizacje projektów. Oferujemy zatem zespół do działań na potrzeby konkretnych zadań lub projektów i to od ręki.

 

Praca w terenie / zdalnie. Opiniowanie, likwidacja szkód (outsourcing), wycena strat

 

Dajemy do dyspozycji nasz zespół ekspertów, naszą praktykę i doświadczenie w realizacji usług eksperckich, takich jak: techniczna likwidacja szkód, niezależne opinie techniczne, czy kontrole i audyty. Przejmujemy do poprowadzenia zarówno jednostkowe zlecenia, jak i stałe prowadzenie usług wykonawczych klienta. Gwarantujemy wiedzę branżową oraz efektywność działania bez kosztownego rozbudowywania własnych struktur.

 

Lotus Group

Praca w terenie.

Audytowanie oraz nadzorowanie biznesu w dowolnych lokalizacjach

 

Zauważyliśmy, że firmy mają szereg problemów związanych dopilnowaniem działań w terenie (dostaw towarów, jakości wysyłek, standardów wykonania usług lub też samej organizacji pracy). Dlatego w imieniu klienta nadzorujemy w terenie działania jednostek terenowych lub wykonanie kontraktów. Klientom zapewniamy w ten sposób nadzór nad funkcjonowaniem i rozwojem firmy bez konieczności oddelegowania pracowników w inny obszar kraj lub niepotrzebnego zwiększania zatrudnienia, szkoleń i wszelkich z tym związanych kosztów.

 

Model działania stanowi przemyślaną odpowiedź na potrzeby klientów i wyznaczone cele  biznesowe.  Działamy projektowo, działamy zadaniowo a przede wszystkim działamy zespołowo.

 

Modele współpracy dopasowujemy do wymogów skutecznej realizacji zadań.

Wskazujemy rozwiązania i potencjalne utrudnienia

Skuteczne rozwiązania to takie, które są przemyślane i dają możliwość osiągnięcia założonego celu.

Mamy tu doświadczenie i potrafimy klientowi wskazać właściwe rozwiązania. Potrafimy też odstąpić od realizacji jeśli oczekiwania klienta już na etapie założeń nie mogą zostać osiągnięte. To też jest wyraz naszej odpowiedzialności za czas i pieniądze klienta. 

 

Rozumiemy to jako możliwość szybkiej reakcji na jego potrzeby. Cenimy sobie też możliwość zredukowania stresu po stronie klienta, jeśli pojawi się niespodziewany problem.

 

Jesteśmy blisko klienta

Jesteśmy elastyczni względem potrzeb rynku

Projektując model naszego działania i poszczególne usługi znaleźliśmy rozwiązania zarówno skuteczne, jak i zoptymalizowane kosztowo.

Staramy się zapewnić też najlepszy kompromis do szczególnych oczekiwań klientów. Wiemy, że czasami Klient też ma ograniczenia w powierzeniu usług a nie chce rezygnować z korzyści naszych rozwiązań.

 

Świadczymy przemyślane usługi eksperckie wyłącznie z klientem biznesowym.

Wynika to z założeń wypracowanych na podstawie kilkunastu lat działania rynkowego i zebranych doświadczeń. Obecnie wypracowany model usług przekłada się na jakość i skuteczność rozwiązań. Działania w obszarze B2B dają nam bowiem najlepsze bodźce i pomysły do dalszego rozwoju.

 

Pracujemy tylko z klientem biznesowym - B2B

Napisz do nasz, pozostaw dane kontaktowe abyśmy mogli porozmawiać o Twoich potrzebach, rozwiązaniach i korzyściach.

Telefon kontaktowy:

E-mail firmowy:

Temat rozmowy:

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.lotusgroup.pl oraz przekazywanie materiałów marketingowych drogą mailową.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Copyright Lotus Group Sp. z o.o. (2015 - 2023) All rights reserved.

Lotus Group