Nasz zespół to eksperci z różnych branż, gdzie rozwijali swoje kompetencje ale też pomysły na realizację specjalistycznych usług. Rozwój usług w ramach naszego zespołu to efekt stałej analizy potrzeb klientów i zmian rynkowych.  Za kompleksowość usług odpowiada obecnie zespół ekspertów Lotus Group, Label Group (odpowiedzialnej za rozwój biznesów, szkolenia i zarządzenie projektami) oraz kancelaria Adwokacka (dbająca o wszelkie prawne zagadnienia). 

Co tworzy nasz zespół ?

Każdy z nas ma inną ścieżkę rozwoju zawodowego. Mieliśmy możliwość rozwijać się w ramach kilku firm a szczególnie w ramach wiodącego Towarzystwa Ubezpieczeń. Każda z firm była inaczej zorganizowana i dawała obraz możliwości ale też potrzeb i problemów rynkowych klientów. Potrzebny był zatem impuls do samodzielnego, odpowiedzialnego działania, co obecnie prezentujemy w ramach zespołu Lotus Group.

Jak się zaczęło ?

Chcemy aktywnie rozwijać nasze usługi - komplementarnie łączące się w programy wsparcia w działaniach biznesowych. Chcemy niezmienne rozwijać się kompetencyjnie. Pragniemy rozbudowywać kompetencje w organizacji zadań, gdyż widzimy jak zmienia się rynek i jak zmieniają się priorytety i oczekiwania relacji B2B.

Co chcemy osiągnąć jako zespół?

Eksperci  I  Audytorzy  Konsultanci

Wsparcie prawne w B2B

Kancelaria Adwokacka

Marketing wizualny dla b2B

Label Group

Szkolenia i doradztwo biznesowe

Label Group

Uruchamianie i Optymalizacja projektów

Label Group

modele współpacy

USŁUGI LOTUS GROUP:

Kontakt

Kontrole towarów

nadzory nad wykonaniem usług i realizacją projektów

Audyty, inwentaryzacje

Zarządzanie likwidacją szkód

Budowanie działów likwidacji szkód

Likwidacja  techniczna  szkód.

Wyceny i inwentaryzacji strat

Noty prawne

O nas

USŁUGI DODATKOWE:

Doświadczeni likwidatorzy szkód złożonych

Kontrolerzy towarów

Pracownicy biurowi / asystenci techniczni

Project menagerowie

Konsultanci merytoryczni

Eksperci techniczni - praktycy rynkowi poszczególnych branż

Audytorzy

Śledząc zapotrzebowania rynkowe na nasze usługi przez ostatnie lata zbudowaliśmy efektywny zespół, który składa się z osób o różnych kompetencjach i umiejętnościach.

Proces budowana zespołu rozwijał się w trosce o utrzymanie założonych standardów, dlatego też nasze usługi oferujemy odpowiednio do możliwości działania.

Lotus Group

Chcemy sprostać kolejnym wyzwaniom przez co rozbudowujemy kompetencje oraz skład osobowy naszego zespołu. Chcemy być przygotowani na każdy kolejny projekt lub zlecenie.

Przy utrzymaniu wewnętrznych procedur dbamy o elastyczność i szybkie reagowanie na zmienne okoliczności rynkowe (biznesowe).

 

Elastyczność

Rozbudowywania zespołu

Lotus Group

Partnerska współpraca

Dbamy o klientów i budujemy relacje biznesowe oparte na zaufaniu i otwartości relacji. Oczekujemy szczerego podejścia do współpracy, jasnego wyznaczenia celów i oczekiwań, zdefiniowania ewentualnych problemów.

Satysfakcja klienta

Działamy z zamiarem osiągania wymiernych efektów pracy. Nasi klienci wiążą się z nami na lata, gdyż stanowimy dla nich wsparcie w coraz szerszym spektrum usług.

Jest nam miło przedstawić firmę ekspercką ukierunkowaną na klienta - jego bezpieczeństwo w biznesie i pewny rozwój rynkowy. Oferujemy usługi techniczne oraz doradcze. Zabezpieczymy również klientów w sytuacjach awaryjnych (reklamacjach). Pomożemy w rozwoju rynkowym. Działamy profesjonalnie i kompleksowo.

 

Poznaj nasz zespół

i nasz pomysł na działania

Napisz do nasz, pozostaw dane kontaktowe abyśmy mogli porozmawiać o Twoich potrzebach, rozwiązaniach i korzyściach.

Telefon kontaktowy:

E-mail firmowy:

Temat rozmowy:

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.lotusgroup.pl oraz przekazywanie materiałów marketingowych drogą mailową.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Copyright Lotus Group Sp. z o.o. (2015 - 2023) All rights reserved.