Nasz zespół to eksperci z różnych branż, gdzie budowali swoje kompetencje ale też pomysły na realizację wysokojakościowych usług technicznych. Udaje się to przy pomocy środowiska pracy, jakie tworzy obecnie w zespole Lotus Group oraz naszej partnerskiej firmie Label Group. Całościowo budujemy zespół na własnych indywidualnych kompetencjach,  ale również na wrażliwości na potrzeby klienta, przy rozwijaniu wewnętrznych motywacji do działań.

Co tworzy nasz zespół ?

Każdy z nas ma inną historię. Mieliśmy możliwość rozwijać się w ramach kilku firm a szczególnie w ramach wiodącego Towarzystwa Ubezpieczeń, gdzie nabyłem wiedzę o działaniu dużej innowacyjnej firmy. Każda też z firm była inaczej zorganizowana i dawała obraz możliwości ale też potrzeb i problemów rynkowych klientów. Potrzebny był zatem impuls do samodzielnego, odpowiedzialnego działania, co obecnie Państwo obserwujecie patrząc na Lotus Group.

Jak się zaczęło ?

Chcemy stworzyć szereg uzupełniających się usług. Chcemy rozwijać się ekspercko, rozwijać nasze kompetencje w organizacji zadań - tak też się uczymy bo rynek się zmienia i zmieniają się priorytety i oczekiwania.

Co chcemy osiągnąć

Eksperci  |  Audytorzy  |  Konsultanci

Uruchamianie i optymalizacja projektów. Szkolenia i doradztwo. Marketing wizualny.

USŁUGI:

Kontakt

Kontrole towarów

Nadzory nad wykonaniem usług i realizacją projektów

Audyty, inwentaryzacje

Zarządzanie likwidacją szkód

& Organizacja procesów

Likwidacja  techniczna szkód. Wyceny i inwentaryzacji strat

Noty prawne

O nas

USŁUGI DODATKOWE:

Napisz do nas

Zadzwoń

O nas

Doświadczeni likwidatorzy szkód złożonych

Kontrolerzy towarów

Pracownicy biurowi / asystenci techniczni

Project menagerowie

Konsultanci merytoryczni

Eksperci techniczni - praktycy rynkowi poszczególnych branż

Audytorzy

Śledząc zapotrzebowania rynkowe na nasze usługi przez ostatnie lata zbudowaliśmy efektywny zespół, który składa się z osób o różnych kompetencjach i umiejętnościach.

Proces budowana zespołu rozwijał się w trosce o utrzymanie założonych standardów, dlatego też nasze usługi oferujemy odpowiednio do możliwości działania.

Lotus Group

Chcemy sprostać kolejnym wyzwaniom przez co rozbudowujemy kompetencje oraz skład osobowy naszego zespołu. Chcemy być przygotowani na każdy kolejny projekt lub zlecenie.

Przy utrzymaniu wewnętrznych procedur dbamy o elastyczność i szybkie reagowanie na zmienne okoliczności rynkowe (biznesowe).

 

Elastyczność

Rozbudowywania zespołu

Lotus Group

Partnerska współpraca

Dbamy o klientów i budujemy relacje biznesowe oparte na zaufaniu i otwartości relacji. Oczekujemy szczerego podejścia do współpracy, jasnego wyznaczenia celów i oczekiwań, zdefiniowania ewentualnych problemów.

Satysfakcja klienta

Działamy z zamiarem osiągania wymiernych efektów pracy. Nasi klienci wiążą się z nami na lata, gdyż stanowimy dla nich wsparcie w coraz szerszym spektrum usług.

Jest nam miło przedstawić firmę ekspercką ukierunkowaną na klienta - jego bezpieczeństwo w biznesie i pewny rozwój rynkowy. Oferujemy usługi techniczne w ramach outsourcingu oraz szerokie wsparcie w konkretnych projektach. Zabezpieczymy również Państwa firmę w sytuacjach awaryjnych (reklamacjach). Pomożemy w rozwoju rynkowym. Działamy profesjonalnie i kompleksowo.

 

Poznaj nasz zespół

i nasz pomysł na działania

Copyright Lotus Group Sp. z o.o. (2015 - 2023) All rights reserved.