Eksperci  I  Audytorzy  Konsultanci

Wsparcie prawne w B2B

Kancelaria Adwokacka

Marketing wizualny dla b2B

Label Group

Szkolenia i doradztwo biznesowe

Label Group

Uruchamianie i Optymalizacja projektów

Label Group

modele współpacy

USŁUGI LOTUS GROUP:

Kontakt

Kontrole towarów

nadzory nad wykonaniem usług i realizacją projektów

Audyty, inwentaryzacje

Zarządzanie likwidacją szkód

Budowanie działów likwidacji szkód

Likwidacja  techniczna  szkód.

Wyceny i inwentaryzacji strat

Noty prawne

O nas

USŁUGI DODATKOWE:

Lotus Group

NASZE ROZWIĄZANIA

Budując przez lata doświadczenie rynkowe, w każdej z obsługiwanych branż dostrzegliśmy potrzebę stworzenia własnych standardów usługi. Odchodzimy od formuły rutynowych usług. Nasz sposób działania ukierunkowujemy, co oczywiste na cel ich wykonania, lecz w realizacji zleceń patrzymy szerzej.  Dlatego przy każdym zleceniu, chcemy przekazać dodatkową wartość w postaci wzmocnienia rynkowego usług klienta, optymalizacji kosztów lub rozwiązań na przyszłość.

Lotus Group

Raporty pokontrolne

Dzięki kompleksowemu nadzorowaniu harmonogramów kontraktu działamy z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeśli zdarzą się nieplanowane dostawy lub działania spoza kontraktu, jesteśmy dobrze zorganizowani do natychmiastowych działań.

Szybka mobilizacja

Głównie nadzorujemy dostawy z zagranicy na teren kraju. Wszędzie tam, gdzie rozlokowane są zakłady wytwórcze maszyn i urządzeń.

Działania w kraju i za granicą

W obsłudze kontraktu nie ma czasu na odwlekanie wszelkich uwag i rekomendacji. Informacje od naszych ekspertów przekazywane są już z terenu działań, tj.: od producenta, dostawcy, czy z terminalu przeładunkowego.

Pełne wynika działań oraz wnioski przedstawiamy w formie analizy i rozwiązań. Jesteśmy odpowiedzialni za skuteczność realizacji kontraktów.

 

Natychmiastowe rekomendacje

Audyty wykonania prac kontraktowych

Nadzór nad dostawą elementów kluczowych dla inwestycji

Sprawdzamy wykonanie kontraktów, dostaw kluczowych lub projektów. Świadczymy aktywny nadzór terminową realizacją umów (niezależnie czy dotyczy to kontraktów lub inwestycji). Monitorujemy postępy prac oraz nadzorujemy dostawy elementów kluczowych - zabezpieczamy przez rozlicznymi problemami lub stratami spowodowanymi przerwami w dostawach lub opóźnieniami.

Nadzory nad wykonaniem

kontraktów / projektów

Przy kompleksowym nadzorowaniu kontraktów, monitorujemy grafik dostaw aby z wyprzedzeniem zaplanować wizytacje u dostawców elementów kluczowych dla inwestycji.

Pilnujemy harmonogramów dostaw.

Sprawdzamy sposób wykonania usług przez firmy zewnętrzne, czy też dostawców. Sprawdzamy sposób i jakości wypełniania procedur związanych z obsługiwanym kontraktem.

Audytujemy pracę dostawców, wykonawców i podwykonawców.

Napisz do nasz, pozostaw dane kontaktowe abyśmy mogli porozmawiać o Twoich potrzebach, rozwiązaniach i korzyściach.

Telefon kontaktowy:

E-mail firmowy:

Temat rozmowy:

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.lotusgroup.pl oraz przekazywanie materiałów marketingowych drogą mailową.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Copyright Lotus Group Sp. z o.o. (2015 - 2023) All rights reserved.